ZARARLI ANALİZİ

Dosyalarınızı sistemimizde inceleyebilir ve içerisine zararlı bir yazılımın enfekte olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

ZARARLI ANALİZİ

Kötü amaçlı yazılım türlerini tespit etmek için şüpheli dosyaları ve Hash kodlarını sistemimizde analiz edebilirsiniz.

Bulak Yazılım, incelenen içerikten zararlı yazılımları çıkarmak için sayısız araca ek olarak kendi antivirüs tarayıcısını kullanır Herhangi bir kullanıcı, tarayıcılarını kullanarak bilgisayarlarından bir dosya seçebilir ve bunu Bulak Yazılıma gönderebilir. Masaüstü yükleyicileri, tarayıcı uzantıları ve programlı bir API dahil olmak üzere bir dizi dosya gönderme yöntemi sunar. Gönderimler, HTTP tabanlı genel API kullanılarak herhangi bir programlama dilinde yazılabilir.

Paketlerimiz

  Temel Ücretsiz Başlangıç 30 USD/Aylık Kurumsal Özel Fiyatlandırma
Temel Özellikler
REST API / Web Socket
Günlük Limitli
Ölçeklendirilebilir/Limitsiz
Limitler
500 Hash Sorgu/Günlük
5000 Hash Sorgu/Günlük
Ölçeklendirilebilir/Limitsiz

Özellikler ve Avantajlar

Bireysel Hizmet (Ücretsiz)

    Bulak Yazılım, Hizmet Koşullarımıza uygun olarak ticari olmayan kullanım için son kullanıcılar için ücretsizdir. Biz bir siber güvenlik firması olarak son kullanıcıların güvenliklerini sağlamaları için elimizden gelen her türlü desteği ücretsiz olarak sağlamaya özen gösteriyoruz.

 

Kurumsal Hizmet

    Bulak Yazılım, nitelikli müşterilerine ve antivirüs firmalarına, daha fazla çalışma için zararlı dosya örneklerini tanımlamak ve bunlara erişmek üzere karmaşık ölçütlere dayalı aramalar gerçekleştirmek için araçlar sağlar. Bu, kuruluşların yeni tehditleri keşfetmesine ve analiz etmesine ve yeni savunmalar oluşturmalarına yardımcı olur.

 

Güvenilirlik

    Bir dosya veya Hash kodu gönderildikten sonra temel sonuçlar, gönderenle ve Bulak Yazılım arasında gizli kalır. Bulak Yazılım, kötü amaçlı içeriği tespit etmede ve ayrıca yanlış pozitifleri (bir veya daha fazla tarayıcı tarafından kötü amaçlı olarak algılanan normal ve zararsız öğeler) tanımlamada sizin için yararlı çözümler sunar.

 

Gerçek Zamanlı Güncellemeler

    Kötü amaçlı yazılım imzaları, Bulak Yazılım kendi antivirüs motoruna sahip olduğu ve Dünyanın en büyük siber güvenlik firmalarıyla sağladığı ortaklıklar sonucu her gün ulaştığı güncel zararlı yazılım bilgileri sayesinde sık sık güncellenir, bu, hizmetimizin en son imza kümelerini kullanmasını sağlar.

 

Ayrıntılı Sonuçlar

    Bulak Yazılım, gönderilen bir dosyayı kötü amaçlı olarak algılayıp algılamadığını söylemekle kalmaz, aynı zamanda zararlı yazılımın türü ve oluşturduğu tehdit açısında kapsamlı bilgiler paylaşır.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için