VMware SASE Platform

Operasyonel Koruma

Sürekli gelişen bir dijital dünyada yaşıyoruz. Uygulamalar veri merkezlerinden buluta taşınıyor. Cihazlar IoT ile çoğalıyor ve veri hacimleri hızlı bir şekilde büyüyor. Kullanıcılar dağıtılmış uygulamalara evden, ofisten veya uzaktayken her yerden erişiyor. Bu değişimi desteklemek için kuruluşların bulutu benimsemesi, mobiliteyi benimsemesi ve üstün bir kullanıcı deneyimi sunması gerekir; tüm bunları yaparken de kullanıcılarını ve işlerini ortaya çıkan güvenlik tehditlerine karşı korur. Cevap, Gartner'ın güvenli erişim hizmeti kenarı dediği şeydir.

VMWARE Gücü

VMware SASE PlatformTM, her büyüklükteki kuruluşlar için esneklik, çeviklik, koruma ve ölçek sağlamak üzere sektör lideri bulut ağ iletişimi ve bulut güvenliğini birleştiren bulutta yerel güvenli erişim hizmeti uç platformudur. VMware yaklaşımının benzersizliği, dünya çapında stratejik olarak dağıtılan ve SaaS ve diğer bulut hizmetleri için bir rampa görevi gören SASE varlık noktalarında (PoP) yatmaktadır. VMware SASE PoPTM'nin küresel ayak izi, müşterilerin SASE ihtiyaçlarını kolayca ölçeklendiren bulut tabanlı ağ ve güvenlik hizmetleri sunar.

VMware SASE Platformu, bulut VMware SD-WANTM Gateway, VMware Secure AccessTM, VMware Cloud Web SecurityTM ve VMware NSX CloudTM Firewall'u tek bir bütünsel çözümde birleştirir.

Özellikler ve Avantajlar

VMware SD-WAN Ağ Geçidi

  Üstün uygulama erişim performansı ve ölçeği sağlamak için VMware ve ortakları tarafından desteklenen 2.000'den fazla ağ geçidinin küresel ayak izine sahip çok kullanıcılı ağ geçidi hizmeti ve ilke kontrol noktası.

 

VMware Güvenli Erişim

  Sektör lideri VMware SD-WANTM ve VMware Workspace ONE'ı birleştirerek, aynı yerinde benzeri deneyimi, yönetilen teslimatlarda uzak mobil kullanıcılara genişletmek için tümü sıfır güven ağ erişimi (ZTNA) ilkesine dayalıdır.

 

VMware Bulut Web Güvenliği

  Güvenli, doğrudan erişim sağlamak için türünün en iyisi güvenli web ağ geçidi (SWG), bulut erişim güvenlik aracısı (CASB), veri kaybı önleme (DLP), URL Filtreleme ve uzaktan tarayıcı izolasyonunu (RBI) VMware SASE PoP'a entegre etme ve kullanma , ve SaaS ve internet web erişimine optimum erişim.

 

VMware NSX Bulut Güvenlik Duvarı

  VMware NSX yeni nesil güvenlik duvarı (NGFW) ve DPI, IPS/IDS gibi gelişmiş güvenlik işlevlerini SASE hizmetlerinin bir parçası olarak entegre ederek şirket içi uygulama erişimine her yerden kimlik tabanlı koruma sağlar.

 

Bulut öncelikli yaklaşım

  Bulut ağ geçidi, VMware SASE Platformu için ilk sıçramayı sunar ve çoklu bulut ara bağlantısını sağlar. VMware SASE hizmetleri tamamen bulut tabanlıdır ve kullanılması ve ölçeklendirilmesi kolaydır.

 

İç güvenlik

  ZTNA, SWG, CASB, DLP ve NGFW, VMware SASE PoP'ta yerleşiktir. Çözüm, kuruluşları her düzeydeki saldırılara karşı korumak için bağlamsal erişim, ağ güvenliği, uygulama koruması ve iş yükü şifrelemesi dahil olmak üzere kapsamlı bir güvenlik özellikleri paketi sunar.

 

Garantili uygulama performansı

  Tek bir bağlantı ve bozulmuş ağ koşullarında bile, görev açısından kritik uygulamalarınızın kullanılabilirliğini ve performansını sağlayın. Uygulama tanıma, ilke tabanlı önceliklendirme ve akıllı QoS ve şekillendirmeyi dinamik paket başına yönlendirme ile birleştiren VMware Dynamic Multipath Optimization (DMPO) kullanarak garantili ve yüksek performanslı uygulama erişimi sağlayın.

 

Operasyonel basitlik

  Otomasyon ve el değmeden sağlama (ZTP) aracılığıyla 0-1 gün arasındaki işlemleri basitleştirin. İzleme, bakım, yönetim ve sorun giderme dahil 2. gün operasyonlarını dönüştürün. Yapay zeka/makina öğrenmesi ile sağlanan VMware Edge Network Intelligence aracılığıyla sunulan eyleme dönüştürülebilir içgörüler ve iyileştirme önerileriyle ağınızı kendi kendine iyileştirin.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için