VMware Carbon Black Cloud Endpoint

Genişmiş Endpoınt

VMware Carbon Black Cloud, tek bir aracı ve konsol kullanarak çoklu uç nokta güvenlik özelliklerini bir araya getirerek daha hızlı ve daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. VMware'in içsel güvenlik yaklaşımının bir parçası olarak VMware Carbon Black Cloud, yanıtları hızlandırmak ve çeşitli tehditlere karşı savunmak için sistem güçlendirme ve tehdit önleme iş akışını kapsar.

Gelişmiş Koruma

Günümüzün siber saldırılarının çoğu, hasar vermek için meşru araçları hedef alan yanal hareket ve adadan adaya atlama gibi gelişmiş taktikler içeriyor. Bu sofistike bilgisayar korsanlığı yöntemleri, para, fikri mülkiyet ve devlet sırları dahil yüksek değerli varlıkları koruyan merkezi olmayan sistemlere sahip hedefler için muazzam bir risk oluşturuyor.

Özellikler ve Avantajlar

Uç nokta standardı – yeni nesil antivirüs ve davranışsal EDR

    Kötü amaçlı yazılım, dosyasız veya arazi dışında yaşayan saldırılar olsun, daha önce hiç görülmemiş saldırıları tespit etmek ve durdurmak için saldırgan davranış kalıplarını zaman içinde analiz edin.

 

Yönetilen algılama – yönetilen uyarı izleme ve önceliklendirme

    Doğrulama, temel nedene ilişkin bağlam ve otomatik aylık yönetici raporlaması sağlayan uzman analistlerden oluşan güvenlik operasyonları merkezimizden 24 saat görünürlük elde edin.

 

Denetim ve iyileştirme – gerçek zamanlı cihaz değerlendirmesi ve iyileştirme

    Tüm korunan cihazlarınızın güvenlik duruşunu izlemek ve sağlamlaştırmak için mevcut sistem durumunu kolayca denetleyin.

 

Kurumsal EDR – tehdit avlama ve kontrol altına alma

    Tehdit istihbaratını ve özelleştirilebilir algılamaları kullanarak proaktif bir şekilde anormal etkinlikleri avlayın.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için