Sophos UTM

Birleşik Tehdit Yönetimi güvenliği basitleştirir

Sophos UTM, ihtiyacınız olan her şeyi tek bir modüler cihazda içeren nihai ağ güvenlik paketini sağlar. Çok noktalı çözümlerin karmaşıklığı olmadan BT güvenliğinizi basitleştirir. Sezgisel arayüz, güvenlik risklerini kontrol etmek için hızlıca politikalar oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ve net, ayrıntılı raporlar size ağ performansınızı ve korumanızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgileri verecektir.

Özellikler ve Avantajlar

Birleştirilmiş ağ güvenliği platformu - taviz yok

    Ağınızı, endüstrinin en basit yönetici arayüzüyle birlikte Gelişmiş Tehdit Koruması (ATP), IPS, VPN, e-posta ve web filtrelemeyi içeren çok katmanlı kanıtlanmış koruma teknolojilerini kullanarak koruyun. İhtiyacınız olan işlem hızlarını sağlamak için yazılımımızı ve donanımımızı tasarladık. Ayrıca, her cihazda her özellik mevcut olduğundan, ihtiyaç duyduğunuz koruma düzeyini modüler aboneliklerle seçebilirsiniz.

 

İhtiyaç duyduğunuz tüm Yeni Nesil Güvenlik Duvarı özellikleri

    Uygulamaları engellemek, izin vermek, şekillendirmek ve önceliklendirmek için size tam kontrol vereceğiz. Derin Katman-7 incelememiz (Yeni Nesil Güvenlik Duvarı), gerçek uygulama tanımlamasını sağlar ve düzenli otomatik güncellemelere sahiptir. Ayrıca sınıflandırılmamış uygulamalarda da geri bildirim alacaksınız.

 

Sezgisel yönetim ve ayrıntılı raporlama

    Kullanıcılarınıza neler olduğunu bilecek ve ihtiyacınız olan tüm özellikler üzerinde hiçbir karmaşıklık olmadan tam kontrole sahip olacaksınız. Kutu üzerinde raporlamamızla ayrıntılı gerçek zamanlı ve geçmiş verileri alırken kolayca politikalar oluşturun ve sorunları hızlı bir şekilde çözmenize yardımcı olun. Ve Ücretsiz Sophos UTM Yöneticimiz, tek bir oturum açma aracılığıyla birkaç cihazı merkezi olarak yönetmenize olanak tanır.

 

Uzak ofisleri kolay VPN ve Wi-Fi ile bağlayın

    Sophos SD-RED (Uzak Ethernet Cihazı) saha dışı konumlarınıza güvenli uzaktan erişim sağlar. Uzak bölgede teknik beceri gerektirmeyen ilk güvenlik ağ geçididir. Kurulduktan sonra, tam güvenlik için trafiği UTM'ye iletir. Sophos UTM ayrıca bir kablosuz kontrol cihazı olarak da çalışır; erişim noktaları otomatik olarak kurulur ve tam UTM koruması alır.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için