Sophos E-Mail

Bulut e-posta güvenliği

Sophos e-posta, Sophos Central’ın kullanımı kolay tek yönetim konsolu aracılığıyla sağlanan bulut e-posta güvenliğidir. En son yapay zeka ile hassas bilgileri ve kullanıcılarınızı bugün ve yarın istenmeyen ve kötü niyetli e-posta tehditlerinden korur.

İşletmenizin tüm mail trafiğini süzererek truva atı, fidye yazılımı, spam e-postalarını ve dolandırıcılık e-postalarını gelişmiş yapay zekasıyla engeller. Ayrıca SPF, DKIM ve DMARC kimlik doğrulama teknikleri ile kullanıcılarınız için gelen postaları sınıflandırarak güvenlik düzeyleri hakkında bilgi verir. Böylece en deneyimsiz kullanıcılar bile gelen e-postalarını açmadan önce içerik hakkında bilgi sahini olurlar.

Özellikler ve Avantajlar

Daha Akıllı E-posta Güvenliği

  Bugünün e-posta tehditleri hızlı hareket ediyor ve kötü amaçlı dosyalar giderek daha çok zararsız dosyalar gibi görünüyor. Büyüyen işletmeler, bugünün tehditlerini yarını göz önünde bulundurarak yenen tahmine dayalı e-posta güvenliğine ihtiyaç duyar.

 

Geleceğe Göz Atın

  Ödüllü Intercept X ile aynı teknolojiyi kullanan, Sophos Email’in Sandstorm sandboxing teknolojisinde yerleşik olarak bulunan yapay zeka, derin öğrenen bir sinir ağıdır. Tehditleri, kötü amaçlı yazılımları ve istenmeyen uygulamaları içeren şüpheli yükleri ve ayrıca fidye yazılımı da dahil olmak üzere belgelere gömülü yüksek seviyeli tehditleri tespit edebilir. Sophos Sandstorm, bu dosyaları bir dizi sanal makine halinde patlatır, davranışların izlenebildiği gerçek bir son kullanıcı ortamını simüle eder ve yalnızca PDF'leri değil güvenli belgeler sunar.

 

Fidye Yazılımını Durdur

  Mevcut en gelişmiş fidye yazılımı önleme teknolojisi. Sophos E-posta güvenliği, daha önce hiç görülmemiş fidye yazılımlarını ve önyükleme kaydı saldırılarını durdurmak için davranış analizi kullanır.

 

Gizli Saldırıları Engelle

  Çalışanları kötü amaçlı web sitesi bağlantılarından koruyan gelişmiş URL korumamız, kimlik avı URL'lerini geleneksel ağ geçitlerinden geçiren saldırganların önüne geçerek kötü amaçlı yazılımların web sitelerine yüklenmesini e-posta teslim edilene kadar geciktiriyor. Sophos Time-ofClick, teslimattan önce ve tıkladığınız anda web sitesinin itibarını kontrol eder - gizli, gecikmeli saldırıları engeller.

 

Gelen Kutunuza Güvenin

  Sophos Email ile kimlik avı sahtekarlığı savunması, SPF, DKIM ve DMARC kimlik doğrulama teknikleri, başlık anormalliği analizinin yanı sıra görünen ad ve benzer alan kontrollerinin bir kombinasyonunu kullanır. Bu, sahtekarları engellerken meşru e-postaları tanımlamanıza ve izin vermenize olanak tanır - böylece gelen kutunuza tekrar güvenebilirsiniz. SophosLabs küresel tehdit istihbaratı ağı, her saat keşfedilen binlerce yeni spam ve kötü amaçlı yazılım tehdidini kaçırmamanızı sağlar. IP itibar filtreleme, kapıda istenmeyen postaların% 90'ına kadarını engellerken, Sophos anti-spam ve antivirüs motorları gerisini yakalar.

 

İçerik Kontrolü

  Tüm e-postalarda ve eklerde bulunan finans, gizli içerik, sağlık bilgileri ve PII keşfederek hassas bilgileri koruyun. - Kesintisiz şifreleme entegrasyonu ile gruplar ve bireysel kullanıcılar için çoklu kural politikaları dahil olmak üzere veri ihlali önleme politikalarının ayrıntılı kontrolü - Sophos İçerik Kontrol Listelerini kullanarak özel CCL'ler oluşturun veya belirli CCL'ler için hazır şablonları özelleştirin - Yeni nesil uç nokta korumasının yanı sıra e-posta için veri kaybı önlemeyi yönetin

 

E-posta Şifreleme

  Hassas verileri koruyun ve uyumluluğu kolaylaştırın. Sophos Email push tabanlı şifreleme, hassas veriler için mesaj gövdelerini ve eklerini otomatik olarak tarayarak, sadece birkaç tıklama ile mesajları engellemek veya şifrelemek için kolayca politikalar oluşturmanıza olanak tanır. Alternatif olarak, kullanıcılara O365 eklentimiz ile e-postaları kendileri şifreleme seçeneği sunun

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için