Sophos Cloud Optix

Sophos Bulut Güvenliği Yönetimi

Bulut kaynağı güvenlik açıklarını kolayca belirleyin, uyumluluğu sağlayın ve tehditlere daha hızlı yanıt verin. AWS, Azure ve Google Cloud için varlık ve ağ trafiği görünürlüğü, Kılavuzlu iyileştirme ile güvenlik sorunlarının riske dayalı önceliklendirilmesi, En iyi güvenlik uygulamalarını ve sizi açığa çıkaran uyumluluk boşluklarını önleyin

Özellikler ve Avantajlar

Çoklu Bulut Görünürlüğü

  AWS, Azure, Google Cloud ve Kubernetes için envanterleri ve görselleştirmeleri görüntüleyin. Güvenlik riskleri, aşırı ayrıcalıklı erişim ve harcama anormalliklerini sürekli olarak analiz edin.

 

Güvenlik Açıklarını Hızlı Bir Şekilde Düzeltin

  Etkilenen kaynakları gruplandıran bağlamsal uyarılar, ayrıntılı iyileştirme adımları ve yönlendirmeli yanıt ile güvenlik ve uyumluluk risklerinin otomatik olarak tanımlanmasını ve risk profilinin oluşturulmasını sağlayın.

 

Bulut Maliyetlerini Optimize Edin

  Daha iyi görünürlük için bulut hizmetlerini tek bir ekranda yan yana izleyin, harcamaları azaltmak için bağımsız öneriler alın ve uzlaşma göstergelerini belirleyin.

 

Uyumlu Kalın

  Uyumluluk değerlendirmelerini otomatikleştirin, kapsamlı uyum araçlarından Cloud Optix'e kadar çaba haritalama kontrol kimliklerini haftalarca kaydedin ve anında denetime hazır raporlar oluşturun.

 

Güvenli DevOps

  Güvenlik açıklarını dağıtım öncesi engelleyin. Kapsayıcı görüntülerini ve IaC şablonlarını taramak için geliştirme hattının herhangi bir aşamasında Sophos güvenlik ve uyumluluk kontrollerini sorunsuz bir şekilde entegre edin.

 

Sorunsuz Bir Şekilde Entegre Edin

  Cloud Optix özelliklerine bir REST API aracılığıyla programlı olarak erişin ve güvenlik işlemlerini kolaylaştırmak için SIEM ve DevOps araçları gibi üçüncü taraf hizmetlerle sorunsuz bir şekilde entegre edin.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için