Small Office Security

Small Office Security

BT dahil her işe bizzat koşması gereken küçük işletme sahipleri için önemli olan şeye odaklanmak zor olabilir. Kaspersky Small Office Security, uygun fiyatlı ve güvenilir bir koruma sayesinde BT güvenlikleri hakkında endişe etmeden kazançlarını büyütmeye odaklanmak isteyen küçük işletmeler için özel olarak tasarlandı. Kaspersky Small Office Security, işletmenizi korumanız için gerekli tüm imkanları zahmetsizce sunarken size yalnızca işinize odaklanmak kalır.

Özellikler ve Avantajlar

Küçük işletme güvenliği mi? Hiç endişeniz olmasın.

  Kaspersky Small Office Security, küçük ofis ortamlarına özel tasarlandı. İlgi gerektirmeyen, işteki önceliklerinize odaklanmanıza izin veren bir güvenlik çözümüdür. Mesajlar ve bildirimlerle çalışanlarınızın dikkatini dağıtmaz; böylece herkes bölünmeden çalışabilir.

 

Tüm cihazlarda ve her durumda veri koruması

  PC'ler, Mac bilgisayarlar, Windows dosya sunucuları, Android mobil cihazlar... Dosyalarınızla hangi cihazda çalışırsanız çalışın, hepsi bilinen, bilinmeyen ve gelişmiş tüm tehditlere karşı koruma altında olacak.

 

İhmalkar çalışanlar için fidye yazılımlarına karşı koruma

  Çalışanlarınızdan biri kötü amaçlı bir bağlantıya tıklasa ve fidye yazılımı iş dosyalarını şifrelemeye çalışsa bile, geri getirebilmeniz için şifrelenmemiş dosyanın yedek kopyası otomatik olarak oluşturulur.

 

Değerli dosyaları güvenle saklayın ve aktarın

  Veri şifreleme, bilgisayarlarda ve dosya sunucularında saklanan verileri okunamaz hale getirerek siber suçluların gizli bilgilere erişimini önler. Dönüştürülen verilerin özel korumalı kasalarda saklanmasıyla yetkisiz erişim engellenir.
  Dahası da var:
  • Acil durumlarda önemli dosyaların yerel ve çevrimiçi yedeklenmesi
  • Verileri kalıcı olarak silmek için dosya yok etme
  • Kullanılmayan verilerin bulunması ve kaldırılması

 

Çevrimiçi dolandırıcılık tuzaklarına düşmeyin

  İşletmenizin parasını, kredi kart numaralarını ve banka bilgilerini koruyun. Kaspersky'nin benzersiz Güvenli Para özelliği, işletme (PC veya Mac aracılığıyla) çevrimiçi bankacılık ya da ödeme hizmetlerine eriştiğinde ekstra bir güvenlik katmanı sağlayarak web sitesinin güvenli olup olmadığını belirlemeyi kolaylaştırır (tarayıcıda Güvenli Para özelliği kullanıldığında sitenin güvenli olduğunu gösteren yeşil bir çerçeve belirir).

 

Mobil cihazlarda güvenle çalışın

  Kaspersky Lab'in mobil güvenlik ve yönetim teknolojileri, hareket halindeyken güvende olmanızı sağlar. Bu özellik, çalışanlarınız iş için mobil cihazlarını kullanırken de koruma sağlar. Android akıllı telefonları ve tabletleri koruyabilir, hatta gerektiğinde kayıp cihazların yerini belirleyebilir, kilitleyebilir ya da içindeki verileri silebilirsiniz.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için