PARTNERLERİMİZ

Bulak Yazılım olarak alanlarında öncü sektör lideri firmalar ile
uluslararası iş ve teknoloji ortaklığımızı sürdürüyoruz.

KASPERSKY

Kaspersky Lab. 1997 yılında Eugene Kaspersky tarafından kurulan Rusya Merkezli bir güvenlik şirketi, bilgisayar ve internet güvenliği üzerine çözümler sunmaktadır. Antivirüs, anti-spyware, anti-spam ve anti-intrusion ürünlerini pazarlamaktadır.

SOPHOS

Sophos Group plc bir İngiliz güvenlik yazılımı ve donanım şirketidir. Sophos iletişim uç noktası, şifreleme, ağ güvenliği, e-posta güvenliği, mobil güvenlik ve birleşik tehdit yönetimi için ürünler geliştirir.

Acronis

Acronis International GmbH, şirket merkezi Schaffhausen, İsviçre'de ve global merkezi Singapur'da bulunan küresel bir teknoloji şirketidir. Acronis, yedekleme, olağanüstü durum kurtarma ve güvenli dosya senkronizasyonu ve paylaşımı ve veri erişimi için şirket içi ve bulut yazılımı geliştirir.

Fortinet

Fortinet, merkezi Sunnyvale, California'da bulunan çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Güvenlik duvarları gibi fiziksel ürünler ve ayrıca anti-virüs koruması, izinsiz giriş önleme sistemleri ve uç nokta güvenlik bileşenleri gibi yazılım ve hizmetler ile siber güvenlik çözümleri geliştirir ve satar.

vmware

VMware, Inc. sanallaştırma yazılımları üreten bir şirkettir. 1998'de kurulmuş olan şirket Palo Alto, Kaliforniya merkezlidir. Hisselerinin çoğunluğu EMC Corporation'a aittir.