NSX Service-defined Firewall

Güvenli Mimari

Saldırganlar giderek ağınızdaki güvenlik açıklarını bulmaya ve kullanmaya odaklanarak doğu-batı trafiğini yeni savaş alanı haline getiriyor. NSX Hizmet tanımlı Güvenlik Duvarı, yazılım tarafından sağlanan, dağıtılmış bir mimari ve gelişmiş tehdit önleme sunar. Dağıtımı kolay sıfır güven güvenliği sağlar ve genel maliyetleri düşürürken güvenlik politikanızı otomatikleştirir.

Güçlü Ağlar

NSX Hizmet Tanımlı Güvenlik Duvarı, tüm doğu-batı trafiğini altyapıya özgü bir güvenlikle koruyan ve güvenlik dağıtım modelini kökten basitleştiren dağıtılmış, ölçeklenebilir bir dahili güvenlik duvarıdır.
NSX Hizmet Tanımlı Güvenlik Duvarı, hipervizöre yerleşik olarak güvenliğe yönelik içsel bir yaklaşım kullanır. Durum bilgisi olan bir L4-L7 güvenlik duvarı, izinsiz giriş algılama/önleme sistemi (IDS/IPS), ağ sanal alanı ve davranışa dayalı ağ trafiği analizi içerir.

Özellikler ve Avantajlar

Ağ Değişikliği Yok

    Birden çok cihaz tabanlı çözümler ve ağdaki değişiklikleri ortadan kaldırarak ve trafikteki kısıtlamaları önleyerek güvenlik duvarı dağıtımını ve işlemlerini kökten basitleştirir.

 

Kör Noktaları Ortadan Kaldırın

    Saldırı yüzeyinden izole kalırken tehditleri belirlemek ve engellemek için ağınıza ve iş yükü içeriğine ilişkin benzersiz görünürlük elde edin.

 

Kod Olarak Güvenlik

    API güdümlü, nesne tabanlı bir ilke modeli, ilke önerileri sunar, ilke hareketliliğini otomatikleştirir ve yeni iş yüklerinin uygun güvenlik ilkelerini otomatik olarak almasını sağlar.

 

Çoklu Bulutta Tutarlı Politika

    Birden çok ortamda tutarlı güvenlik duvarı ilkeleri aracılığıyla çevik güvenlik elde edin. Politikanızı bir kez yazın ve her yerde otomatik olarak uygulayın.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için