NSX Network Detection and Response

Kapsamlı Koruma

VMware NSX Network Detection and Response, veri merkezi ve çoklu bulut ortamlarında doğu-batı güvenliği için sıkı bir şekilde entegre edilmiş bir dizi ağ algılama ve yanıt yeteneği sağlar. VMware NSX Network Detection and Response™, ağ IDS/IPS, davranış tabanlı ağ trafiği analizi ve tam sistem öykünme teknolojisine dayalı bir sanal alan teklifi olan VMware NSX Advanced Threat Analyzer™'ı kapsayan en geniş algılama yetenekleri grubuna sahiptir.

Üstün Teknoloji

Yapay zeka tarafından desteklenen NSX Network Detection and Response, birden fazla varlıktaki bireysel algılama olaylarını ilişkilendirir ve güvenlikle ilgili daha az izinsiz girişe atlayarak bunları hızlı tehdit avı ve yanıt için bir zaman çizelgesinde organize eder. Algılama yetenekleri birlikte, yanal hareketin en etkili şekilde önlenmesini ve çok çeşitli bilinen ve bilinmeyen gelişmiş tehditlere karşı kapsamlı koruma sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

Tam ağ görünürlüğünün keyfini çıkarın

  NSX Ağ Tespiti ve Yanıtı, MITRE ATT&CK tekniklerine karşı eşler ve savunur. Ağınızı, bulutunuzu ve hibrit bulut trafiğinizi korur. NSX Network Detection and Response, sensörlerin ağ çevrenizi geçen trafiğe (kuzey/güney) ve çevrenizin içinde yanal olarak hareket eden trafiğe (doğu/batı) kapsamlı görünürlük kazanmasını sağlayan bulut tabanlı bir mimari sağlar. Şirket içi ağ ve bulut altyapısı dahildir.

 

İleriye bakın

  Yapay zeka tarafından desteklenen NSX Network Detection and Response, diğer araçların gözden kaçırdığı gelişmiş tehditleri tespit etmek ve analiz etmek için dört tamamlayıcı teknolojinin bir kombinasyonunu kullanır ve yanlış pozitifleri yüzde 90'a kadar önemli ölçüde azaltır.

 

Sektörün en doğru tehdit tespiti

  Ağ trafiği analizi (NTA), protokol ve trafik anormalliklerini tespit etmek için ağ trafiğinize denetimsiz makine öğrenimi (ML) uygular. NTA, kötü niyetli ağ davranışlarını ve önceden bilinmeyen kötü amaçlı yazılımları tanıyan sınıflandırıcıları otomatik olarak oluşturmak için denetimli makine öğrenimini de kullanır.

 

Tüm saldırı zincirini görselleştirin

  Yanıtınızı otomatikleştirmek ve bilinmeyen nesnelerin ve anormal etkinliklerin zaman alan manuel araştırmalarını ortadan kaldırmak için NSX Network Detection and Response'un yüksek kaliteli içgörülerine güvenin:

  • Hem şirket içi hem de bulut ortamlarında, çevrede veya dahili olarak kötü amaçlı içeriği ve iletişimi durdurmak için NSX Network Detection and Response'u engelleme modunda devreye alın.
  • NSX Network Detection and Response'u üçüncü taraf ürünlerinizle – örneğin güvenlik bilgileri ve olay yönetimi (SIEM) ile entegre edin; güvenlik düzenlemesi, otomasyonu ve yanıtı (SOAR); uç nokta koruması ve güvenlik duvarları; özel uygulamalar; ve olay müdahale iş akışları—kuruluşunuz genelinde.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için