NSX Advanced Load Balancer

Dengeli Güvenlik

NSX Advanced Load Balancer, veri merkezinden buluta çoklu bulut yük dengeleme, web uygulaması güvenlik duvarı, uygulama analitiği ve konteyner giriş hizmetleri sağlar.

Merkezi Yönetim

Günümüz işletmeleri için uygulamaları hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde dağıtma ve güncelleme yeteneği çok önemlidir. Uygulamaları güçlendiren altyapı, bulut işletim modellerinin verimliliğini sağlamalıdır. Yazılım tanımlı platform, hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli bir uygulama deneyimi sağlamak için uygulamaları yalın donanım sunucular, sanal makineler ve kapsayıcılar arasında tutarlı bir şekilde sunar.

Özellikler ve Avantajlar

Çoklu Bulut Tutarlılığı

    VMware, OpenStack, AWS, Azure ve Google Cloud Platform dahil olmak üzere şirket içi veri merkezlerinde ve genel bulutlarda merkezi politikalar ve operasyonel tutarlılık ile yönetimi basitleştirin.

 

Tam Yaşam Döngüsü Otomasyonu

    Altyapı ekiplerini manuel görevlerden kurtarın ve DevOps ekiplerine self servis olanağı sağlayın. Uygulama teslim otomasyonu araç takımları arasında Python SDK, RESTful API'ler, Ansible ve Terraform entegrasyonları bulunur.

 

Yaygın Analitik

    Gerçek zamanlı uygulama performansı izleme, kapalı döngü analitik ve derin makine öğrenimi ile ağ, son kullanıcılar ve güvenlik dahil olmak üzere benzeri görülmemiş içgörüler elde edin.

 

Geleceğe Uyumlu

    Modern, dağıtılmış mimariye sahip tek bir platform aracılığıyla Kubernetes ve OpenShift ortamlarındaki yerel bulut uygulamalarına sorunsuz bir şekilde konteyner girişi gibi uygulama hizmetlerini genişletin.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için