Kaspersky Virtualization Security

Sanallaştırılmış Koruma

Kaspersky Security for Virtualization ile tüm sanal makineleriniz için üstün korumadan yararlanırken sistem kullanım oranlarınızı iyileştirebilir, BT yönetimi ve güvenlik personeli üzerindeki yükü azaltabilir ve genel yatırım getirinizi (ROI) artırabilirsiniz.

Merkezi Yönetim

Seçilen yapılandırma veya dağıtımdan bağımsız olarak Kaspersky Lab, her kuruluşun güvenlik gereksinimlerine uyan ve tek bir merkezi yönetim konsolu (Kaspersky Security Center) kullanılarak yönetilebilen hem aracı tabanlı hem de aracısız kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

Merkezi güvenlik

    Kaspersky Security for Virtualization, kötü amaçlı yazılımdan koruma tarama yetenekleri sağlamak için VMware'in vShield Endpoint'ine bağlanan sanal bir cihazdır. Her fiziksel ana bilgisayar için tek, merkezi bir kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru ve veritabanı sağlar.

 

Gelişmiş Antivirüs Motoru

    Kaspersky'nin ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojileri, Kaspersky'nin sektör lideri güncelleme sıklığıyla birlikte yeni ve ortaya çıkan tehditlere karşı korunmaya yardımcı olur. Sezgisel tarama, polimorfik kötü amaçlı yazılımlarla etkin bir şekilde mücadele eder.

 

Otomatik Koruma

    Yeni sanal makinelere, güvenlik açıklarını ve yanlış yapılandırmaları ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için otomatik olarak kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlanır. Herhangi bir konuk VM, bir VM'nin daha önce çevrimdışı olup olmadığına bakılmaksızın her zaman en son imza veritabanıyla korunur.

 

Daha yüksek yoğunluklu sanallaştırma

    Kaspersky Security for Virtualization aracısız bir çözüm olduğundan, "Güncelleme Fırtınalarını" ve "Tarama Fırtınalarını" ortadan kaldırmaya, daha yüksek yoğunluklu sanallaştırma elde etmeye, performans üzerindeki etkiyi azaltmaya ve ağ tarafından ortaya çıkabilecek güvenlik açıklarını gidermeye yardımcı olur.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için