Kaspersky Security for Mail Server

Güvenli E-Posta

E-posta, kurumsal BT güvenliğini tehdit eden birincil saldırı vektörüdür. Saldırganlar, posta tabanlı saldırılar yoluyla kuruluşlara sızmak için giderek daha karmaşık yöntemlere sahipler ve bu da finansal, operasyonel ve itibar kayıplarına neden oluyor. Bu gelişmelere karşı koymak için işletmelerin koruma kadar dayanıklılığı da düşünmesi gerekiyor. Dayanıklılığınızı optimize ederek ve saldırı yüzeyinizi en aza indirerek, işinizi saldırganlar için daha az çekici ve hatta imkansız bir hedef haline getirebilirsiniz. Dayanıklılığı artıran karşı önlemleri uygulamanın en iyi noktası, istenmeyen e-postaların kullanıcılarla ve uç noktalarıyla temasa geçmesinden önceki zamandır.

İleri İstihbarat

Çoğu posta saldırısı yalnızca uç nokta düzeyinde etkinleştirilmeye başlar - Kaspersky Security for Mail Server, onları o noktaya gelmeden çok önce durdurmaya çalışır. Ödüllü korumamız, saldırıları, çevrenizi ihlal etmeden ve uç noktalarınıza ve kullanıcılarınıza yönelmeden önce, ilk aşamada tespit edip önleyerek dayanıklılığınızı güçlendirir.

Özellikler ve Avantajlar

Çok katmanlı kötü amaçlı yazılım koruması

  Derin öğrenme ağları aracılığıyla uygulanan çoklu güvenlik katmanları, e-posta kaynaklı en karmaşık kötü amaçlı yazılımları durdurur - hedeflenen fidye yazılımları, siliciler ve genellikle hedef odaklı kimlik avı tarafından desteklenen madenciler de dahil. Davranış analizi, bulut ve imza tabanlı motorlardan gelen itibar verileri, buluşsal yöntemler ve imza veritabanları, minimum hatalı pozitif ile birden fazla ödüllü algılama ve önleme düzeyi katmanı sağlamak için insan uzmanlığıyla birleşir.

 

Posta kutusu düzeyinde dayanıklılık

  Posta kutusu düzeyindeki teknolojiler şunları içerir:

  • E-posta yeniden tarama – gecikmiş kimlik avı URL aktivasyonu gibi senaryoları ele alma
  • Anti-spam gölge karantinası – düşük toleranslı ortamlar için idealdir. Şüpheli e-postalar, Kaspersky Security Network tarafından teslimatın kesinlikle güvenli olup olmadığına karar verilmesi için yeterli kanıt toplanana kadar geçici karantinada tutulabilir.

 

Gelişmiş kimlik avı koruması

  Kaspersky'nin gelişmiş kimlik avı önleme sistemi, etkili algılama modelleri için Sinir Ağları analizine dayanır. Kullanılan 1000'den fazla kriterle - resimler, dil kontrolleri, özel komut dosyası oluşturma dahil - bulut destekli yaklaşım, hem bilinen hem de bilinmeyen kimlik avı e-postalarına karşı koruma sağlamak için kötü amaçlı ve kimlik avı URL'leri ve IP adresleri hakkında küresel olarak edinilen verilerle desteklenir.

 

Güvenli olmayan içerik aktarımlarını önleme

  Kaspersky'nin yapılandırılabilir ek filtreleme sistemi, potansiyel olarak tehlikeli ekleri belirlemek için siber suçlular tarafından yaygın olarak kullanılan dosya kılık değiştirmelerini algılayabilir. İçerik filtreleme işlevi, yöneticinin veri sızıntısını önlemek için özel kurallar yapılandırmasına olanak tanır.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için