Kaspersky Security for Internet Gateway

Ağınızı Koruyun

Bir kuruluştaki tüm çalışanlar için güvenli İnternet erişimi, herhangi bir iş güvenliği stratejisinin temel direklerinden biridir. Kaspersky Security for Internet Gateway, bir şirketin tüm iş gücü için güvenli İnternet erişimi sağlayan, HTTP, HTTPS, FTP, POP3 ve SMTP protokolleri aracılığıyla yerel ağa giren veri trafiğinden kötü amaçlı ve potansiyel olarak tehlikeli programları otomatik olarak silen birinci sınıf bir kötü amaçlı yazılımdan koruma çözümüdür. .

Güvenli İnternet

Kaspersky Security for Internet Gateway, ağ bant genişliğini koruyarak ve kötü amaçlı yazılım tehditlerinin iş operasyonlarını kesintiye uğratmamasını sağlayarak web tehditleriyle ilişkili maliyetlerin azaltılmasına yardımcı olur.
Optimize edilmiş tarama teknolojisi, yüksek performans ve en yeni platformlar için destek, Kaspersky Security for Internet Gateway'i ağ trafiği hacimlerini yöneten orta ve büyük kuruluşlar için yüksek değerli bir çözüm haline getiriyor.

Özellikler ve Avantajlar

YÜKSEK PERFORMANS VE GÜVENİLİRLİK

  Yeni, optimize ve güçlü bir antivirüs motoru, akıllı tarama ve yük dengeleme teknolojisi performansınızı arttırır ve ağ yükünüzü azaltır.

 

GERÇEK ZAMANLI KORUMA

  Sık veritabanı güncellemeleri, bilinen en son ve olası tehditlere karşı her zaman etkin, proaktif koruma sağlar.

 

ÇOKLU PLATFORM DESTEĞİ

  Kaspersky Security for Internet Gateway, Windows® ve Linux platformlarına dayalı en popüler ağ geçitlerini destekler.

 

MICROSOFT FORFRONT TMG İÇİN DESTEK

  Kaspersky Security for Internet Gateways, Microsoft® ISA Server'ın yerini alan bir ürün olan Microsoft® Forefront® TMG'yi destekler ve şirket ağları için etkili kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlar.

 

GÜÇLÜ YÖNETİM VE RAPORLAMA SİSTEMİ

  Basit, kullanıcı dostu yönetim araçları, koruma durumu bilgileri, esnek tarama ayarları ve raporlama sistemleri, verimli güvenlik kontrolü sağlar.

 

SANAL AĞ ALTYAPISI İÇİN DESTEK

  Kaspersky Security for Internet Gateway, VMware Ready sertifikalıdır ve sanal ortamlar için kanıtlanmış güvenilirlik sunar.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için