Kaspersky Security for File Server

Dosya Güvenliği

Kurumsal sunucunuzdaki tek bir virüslü dosya ağınızdaki bütün bilgisayarlara yayılabilir. Uygun dosya sunucusu güvenliği yalnızca önemli verilerinizin korunmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dosyaların yedek kopyalarına sızarak tekrarlanan salgınlara yol açan kötü amaçlı yazılım tehlikesini de ortadan kaldırır.

Performans

Kaspersky Security for File Server, sistem performansı üzerinde fark edilebilir bir etkisi olmadan paylaşılan dosya depolaması için uygun maliyetli, güvenilir, ölçeklenebilir güvenlik sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

GÜÇLÜ ANTİ-KÖTÜ AMAÇLI YAZILIM KORUMASI

    Kaspersky'nin ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma motoru, güçlü sunucu koruması sağlayarak bilinen ve olası en son kötü amaçlı yazılım tehditlerinin bile kötü amaçlı veya tehlikeli programlar aracılığıyla yerel ağa girmesini engeller. Doğrudan sonuç, iş operasyonlarında minimum kesinti ve ilgili maliyetlerde azalmadır.

 

YÜKSEK PERFORMANS VE GÜVENİLİRLİK

    Kaspersky Security for File Server, ağır ağ yükü koşullarında bile sisteminizi belirgin şekilde yavaşlatmaz veya iş operasyonlarına müdahale etmez. BT altyapınız ne kadar karmaşık olursa olsun, ultra güvenilir performans ve kararlılık bekleyin.

 

ÇOKLU PLATFORM DESTEĞİ

    Heterojen sunucu ağları için, terminal, küme ve sanal sunucular dahil olmak üzere en son platformları ve sunucuları destekleyen, uyumluluk sorunu olmayan tek, etkili bir güvenlik çözümüdür.

 

GÜÇLÜ YÖNETİM VE RAPORLAMA SİSTEMİ

    Etkili, kullanıcı dostu yönetim araçları, sunucu koruma durumu hakkında bilgiler, taramalar için esnek zaman ayarları ve kapsamlı bir raporlama sistemi, dosya sunucusu güvenliğinin verimli bir şekilde kontrol edilmesini sağlayarak, bunların tümüne sahip olma maliyetini düşürmeye yardımcı olur.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için