Kaspersky DDoS Protection

DDoS Kalkanı

Son yıllarda bir DDoS saldırısı başlatmanın maliyeti önemli ölçüde düştü ve bu, her zamankinden daha fazla saldırının başlatıldığı anlamına geliyor. Aynı zamanda, günümüzün saldırıları daha karmaşıklaştı ve hedef işletmenin iletişim bant genişliğini sadece birkaç saniyede alt edebilecek bir ölçeğe geldi. Bu saldırılar anında dahili iş süreçlerini zayıflatır ve kurban işletmenin çevrimiçi varlığını tamamen devre dışı bırakır. Savunmasız kalan ağınız, savunmasız kalan işletmeniz demektir.

Güvende Kalın

Kaspersky DDoS Protection, işinizi savunmak için gerekli olan her aşamayla ilgilenen eksiksiz, entegre bir DDoS saldırı koruması ve azaltma çözümü sunar. Kaspersky DDoS Protection, tüm çevrimiçi trafiğinizin sürekli analizinden olası bir saldırının varlığı konusunda sizi uyarmaya ve ardından yeniden yönlendirilen trafiğinizi almaya, trafiğinizi temizlemeye ve size "temiz" trafik döndürmeye kadar, işletmenizin savunması için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

SENSÖR – 7X24 İZLEMEYİ ETKİNLEŞTİRME

  Kaspersky Lab'ın sensör yazılımı, standart bir Ubuntu Linux işletim sistemiyle birlikte verilir. Sensör yazılımı standart bir x86 sunucusunda veya bir sanal makinede çalıştığından, bakımını yapmanız gereken özel bir donanım yoktur.

 

TRAFİK YÖNLENDİRME

  Bulut tabanlı Kaspersky DDoS Protection sunucuları herhangi bir DDoS saldırısı belirtisi olup olmadığını izlerken – trafiğiniz doğrudan şirket ağınıza iletilir. Trafiğiniz, yalnızca bir saldırı tespit edildikten ve işletmeniz trafiğini yeniden yönlendirmek istediğini onayladıktan sonra – küresel temizlik merkezleri ağımıza – yönlendirilir.
  Kaspersky DDoS Protection size bir dizi yeniden yönlendirme yöntemi sunar:
  • Sınır Geçidi Protokolü (BGP)
  • Alan Adı Sistemi (DNS)

 

GENEL YÖNLENDİRME KAPSÜLASYONU (GRE) SANAL TÜNELLER

  İşletmeniz için en iyi yeniden yönlendirme yöntemi hangisi olursa olsun, sınır ağ geçidiniz veya yönlendiriciniz ile ilgili her Kaspersky DDoS Protection temizleme merkezi arasında iletişimi sağlamak için GRE sanal tünelleri kullanılır.

 

DERİN TECRÜBE

  Kaspersky Lab, bir DDoS koruma çözümü sağlayan ilk kötü amaçlı yazılımdan koruma sağlayıcısıdır ve bu, başka hiçbir DDoS karşıtı tedarikçinin şirket içi güvenlik istihbarat departmanımızın ve altyapımızın uzmanlığı ve ölçeğiyle boy ölçüşemeyeceği anlamına gelir.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için