Kaspersky Anti Targeted Attack Platform

Savunma Araçları

Profesyonel siber suçlular bugünlerde çok vektörlü bir yaklaşımı tercih ediyor. Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, ağ düzeyinde gelişmiş tehdit keşfi ve EDR özelliklerini bir araya getirirken, BT güvenlik uzmanlarına üstün çok boyutlu tehdit keşfiyle başa çıkmak, en son teknolojileri uygulamak, etkili soruşturmalar yürütmek, proaktif olarak tehdit avı yapmak ve tehditleri ortadan kaldırmak için ihtiyaç duydukları tüm araçları sağlar.

Entegre EDR

Kaspersky Anti Targeted Attack Platform, Kaspersky EDR ile tek bir yazılımı paylaşarak Kaspersky Endpoint Security for Business ile tamamen entegredir. Ayrıca, Platforma bir sensör sunan Kaspersky Security for Mail Server ve Kaspersky Security for Internet Gateway ile entegre olarak daha karmaşık e-posta ve web kaynaklı tehditlere otomatik koruma sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

Çok katmanlı sensör mimarisi

  Ağ, web ve e-posta sensörleri ve uç nokta aracılarının bir kombinasyonu aracılığıyla elde edilen her yönden görünürlük.

 

Kapsamlı tehdit keşif motorları

  Hızlı kararlar ve daha az yanlış pozitif için ağ sensörlerinden (ağ trafiği analizi) ve uç nokta aracılarından (EDR yetenekleri) gelen verilerle çalışır.

 

Advanced Sandbox

  Tehdit etkinliğinin derinlemesine analizi için güvenli bir ortam sağlar, işletim sistemi bileşenlerinin rastgele hale getirilmesini, sanal makinelerde zaman hızlandırmasını, kaçınma önleme tekniklerini, kullanıcı etkinliği simülasyonunu ve MITRE ATT&CK bilgi tabanına sonuç eşlemeyi destekler.

 

Geriye dönük analiz

  Güvenliği ihlal edilmiş uç noktalara erişilemediği veya verilerin şifrelendiği durumlarda bile otomatik veri, nesne ve karar toplama ve merkezi depolama yoluyla veri akışını yönetir.

 

Tehdit İstihbaratı etkileşiminin iki modu

  Kaspersky Security Network'ten küresel itibar verileriyle otomatik karşılaştırma ve Kaspersky Threat Intelligence Portal aracılığıyla manuel tehdit avı ve soruşturma sorguları yapılabilir.

 

Güçlü esnek sorgu oluşturucumuzla proaktif tehdit avı

  Analistler, alışılmadık davranışları ve şüpheli etkinlikleri ve altyapınıza özgü tehditleri aramak için karmaşık sorgular oluşturabilir.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için