FORTINET MAIL

e-Posta Güvenliği

E-posta, günlük iş iletişimi ve üretkenlik için kritik bir araçtır. Ayrıca, kimlik bilgilerini çalmaya, hassas verileri elde etmeye veya fidye için saklamaya ya da bankacılık bilgilerine erişim sağlayarak fon çalmaya çalışan tehdit aktörleri arasında popüler bir saldırı vektörüdür. Saldırganlar hedeflerine karşı daha karmaşık çok vektörlü saldırı planları düzenlerken, e-posta güvenliğinin çok katmanlı koruma sağlaması gerekir.

Neden FORTIMAIL

Bağımsız test firmaları tarafından onaylanan sınıfının en iyisi performansıyla FortiMail, e-posta kaynaklı tehditlerin tamamına karşı gelişmiş çok katmanlı koruma sağlar. FortiGuard Labs tehdit istihbaratı tarafından desteklenen ve Fortinet Security Fabric'e entegre olan FortiMail, kuruluşunuzun istenmeyen e-posta, kimlik avı, kötü amaçlı yazılım, sıfır gün tehditleri, kimliğe bürünme ve Kurumsal E-posta Uzlaşması saldırılarını içeren e-posta tabanlı tehditleri önlemesine, tespit etmesine ve bunlara yanıt vermesine yardımcı olur.

Özellikler ve Avantajlar

E-posta Kaynaklı Tehditlere Karşı Koruma

  İstenmeyen toplu e-posta, kimlik avı, fidye yazılımı, iş e-postası güvenliğinin ihlal edilmesi ve hedefli saldırıları durdurmak için güçlü istenmeyen e-posta ve kötü amaçlı yazılımdan koruma, salgın koruması, içeriği devre dışı bırakma ve yeniden oluşturma, sanal alan analizi, kimliğe bürünme algılama ve diğer teknolojiler gibi gelişmiş tekniklerle tamamlanır.

 

Doğrulanmış Performans

  Fortinet, bağımsız testler yoluyla FortiMail'in etkinliğini sürekli olarak kanıtlayan tek e-posta güvenliği sağlayıcılarından biridir. Örneğin, FortiMail SE Labs'den AAA notu ve Virus Bulletin'den %99,78 Spam Yakalama Oranı kazandı.

 

Entegrasyon özellikli E-posta Güvenliği

  Fortinet ürünleri ve üçüncü taraf bileşenlerle entegrasyonlar, sorunsuz bir Security Fabric genelinde IoC'leri paylaşarak proaktif bir güvenlik yaklaşımı benimsemenize yardımcı olur. Ayrıca, API düzeyinde tümleştirme yoluyla Microsoft 365 ortamları için gelişmiş ve tamamlayıcı e-posta güvenliği koruması sağlar.

 

Güçlü Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma

  İmza, buluşsal ve davranışsal tekniklerin yanı sıra virüs salgını önlemeyi içeren dinamik teknolojilerle birden çok statik özelliği birleştiren FortiMail, sürekli gelişen çok çeşitli tehditlere karşı koruma sağlar.

 

Gelişmiş Tehdit Koruması

  FortiMail, iş e-postası ele geçirme ve hedefli saldırılar gibi en son tehdit sınıflarına karşı daha da güçlü bir savunma için isteğe bağlı içerik devre dışı bırakma ve yeniden yapılandırma, sanal alan analizi, karmaşık sahtekarlık algılama ve daha fazlasını sunar.

 

Entegre Veri Kaybını Önleme (DLP)

  Veri kaybını önleme ve e-posta şifreleme için güçlü bir dizi yetenek, hassas e-postaları güvenli bir şekilde iletir ve yanlışlıkla veri kaybına karşı koruma sağlar. Bu özellikler, kurumsal politikalara ve sektör düzenlemelerine uyumu kolaylaştırır.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için