Endpoint

Yeni nesil virüs yakalama teknolojileri ile işletmenizi siber saldırılara karşı koruyun.

Anti-Virüs Teknolojisi

Günümüz siber güvenlik ihtiyaçlarının başında her cihazı kendi içerisinde koruma prensibi yer almaktadır. Her geçen gün büyüyen virüs saldırıları özellikle nokta atışı şekilde yapılarak işletmeleri hedef almaktadır. İşletmenizi hedefleyen bu saldırılar büyük çoğunlukla size özel oluşturulmuş bir virüs tarafından yapılacaktır. Özelleştirilmiş virüslerin yakalanması konusunda ileri teknoloji yazılım ve donanımlara ihtiyacınız vardır. Bu alanda yüzlerce teknoloji ve bu geliştirilen teknolojilere karşı sürekli kendini güncelleyen virüsler mevcuttur.

Siber saldırıların %43'ü maddi ve operasyonel olarak zayıf görülen küçük işletmelere yapılmaktadır. Özellikle ülkemizde sanayi bölgelerinde bulunan işletmeler sosyal mühendislik yöntemleri ile siber saldırılara maruz kalmaktadır. Bu saldırıları engellemek için yazılımsal, donanımsal ve internet okur yazarlığı hakkında önlemler alınmalıdır.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler genellikle fidye virüsü ve veri hırsızlığı için Truva atları gibi tamamen işletmeyi maddi ve operasyonel olarak yıpratmaya yönelik saldırılara maruz kalır. Tüm donanımın korunması ve çalışanların güncel saldırılar hakkında bilgi sahibi olması sağlanmalıdır. 2018 yılında fidye virüsleri aracılığıyla işletmelerden 1 Milyar Dolardan fazla para alınmıştır. Her virüsün kendine özel bir ödeme yöntemi ve fidye miktarı bulunmaktadır.

Bulak Yazılım ile İleri Koruma

Bulak Yazılım, sektör lideri anti-virüs firmalarıyla partnerlik, teknoloji ve veri paylaşımı noktasında ortak çalışmaktadır. Cihazınıza yükleyeceğiniz anti-virüs yazılımının işletmenizi tek başına koruyamayacağı için sağlam bir koruma şemsiyesi oluşturulması gerekmektedir.

 

Bulak Yazılım, ileri teknolojilerin doğru yerde ve şekilde kullanılmasını sağlayarak, fidye virüsleri gibi çok gelişmiş virüslere karşı bile koruma sağlayabileceğiniz bir koruma kalkanı oluşturmanızı sağlar.

 

İşletmenizi fidye virüslerine, Truva atlarına, kripto-madencilik yapan virüslere ve sıfırıncı gün virüslerine karşı korumanızın en iyi yolu, iyi planlanmış bir koruma ağıdır. Bulak Yazılım, işletmenizin sektörü, yapısı, çalışanlarınızın internet okur yazarlığına göre kullanımı ve maliyeti en uygun hizmeti sağlar.

 

Düzenli penatrasyon testleriyle işletmenizdeki tüm yazılımsal, donanımsal ve insani faktörler değerlendirilerek zayıf noktaların bulunması ve güçlü önlemler alınması gerekmektedir. Bulak Yazılım, işletmenizi korumanız konusunda en basitten, en karmaşık seviye ve durumlara kadar çözümler üretir. Tam bir koruma şemsiyesi altında işletmenizin korunmasını sağlar.

Özellikler ve Avantajlar

Yapay Zeka Destekli Teknoloji

  Günümüz virüs teknolojisi mevcut anti-virüs teknolojisinin ötesindedir. Anti-virüs firmaları bu açığı kapatmak için makina öğrenmesi destekli yapay zeka yapıları geliştirmektedir.

 

Çok Katmanlı Savunma

  Hem geleneksel hem de modern yöntemler ile zararlı yazılımların tespiti, yok edilmesi ve muhtemel açıkların kapatılması sağlanmaktadır.

  Bunun yanı sıra firewall destekli anti-virüs teknolojileri ile koruma şemsiyesi daha da genişletilmektedir.

 

Bulut Tabanlı Koruma

  Dünyayla anlık olarak entegre olmuş virüs yakalama servisleri ile nerede olursanız olun en güncel virüslerden çok rahat bir şekilde korunabilirsiniz, sadece cihazınızın interente bağlı olması yeterli.

 

Mobil ve IoT Cihazların Güvenliği

  Gelişmiş virüs yakalama teknolojileri günümüzde bilgisayarların ötesine geçerek mobil ve IoT cihazlara kadar yayılmıştır.

  Cebinizde sizinle her yere gelen telefonlarınızdan, fabrikalardaki otomasyon cihazlarına kadar her noktanın siber tehditlere karşı savunulması gerekmektedir.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için