Central Device Encryption

Central Device Encryption

Verilerinizin güvende olması için diskinizi tamamen şifreler, böylece yetkisiz bir fiziki erişim olsa dahi dosyalarınız güvende kalır. Windows veya MacOS standart şifrelemesine karşın Central Device Encryption üst düzey şifreleme sunarak, geriye mühendislik ile dosyalarınızın şifresinin kırılmasını engeller.

Özellikler ve Avantajlar

Disk Şifreleme

  Sophos Central'daki tüm siber güvenlik portföyümüzle birlikte yönetilen Windows ve macOS için tam disk şifreleme ile cihazları ve verileri koruyun.

 

Sezgisel

  Kurulumu kolay, yönetimi kolay. Dağıtılacak sunucu ve arka uç anahtar sunucularını yapılandırmaya gerek yoktur. Cihazları dakikalar içinde korumaya başlayın.

 

Uyumluluk

  Uzaktan çalışmanın artmasıyla birlikte, cihazların ve verilerin güvenliğini sağlamak her zamankinden daha önemli hale geldi. Cihaz şifreleme durumunu doğrulayın ve güvende kalın.

 

Kullanıcı Dostu Panel

  BT yardım masasına yapılan çağrıları azaltın. Kullanıcı dostu panel, kullanıcıların cihazlarına yeniden erişim sağlamalarına olanak tanır, böylece daha hızlı yedeklenir ve çalışırlar - ve BT'nin ilgilenmesi gereken bir bilet sayısı azalır.

 

Güvenli Dosya Paylaşımı

  Hassas dosyaları gizlice paylaşın. Parola korumalı bir HTML sarmalayıcı, yalnızca doğru parolaya sahip alıcıların bir belgeye erişmesini sağlar.

 

Görünürlük

  Yöneticilere mülklerindeki cihazların görünürlüğünü sağlayın. Makinelerin şifrelenmiş olduğundan emin olun veya diskler ve şifreleme yöntemleriyle ilgili ayrıntıları inceleyin.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için