Acronis Files Connect

Acronis Files Connect

Mac'ten Windows'a uyumluluk sorunlarını ortadan kaldırın
Acronis Files Connect, Windows sunucunuzda çalışan ve Windows ve NAS dosyalarına sorunsuz bir şekilde bağlanmanızı ve bunları aramanızı sağlayan bir AFP dosya paylaşımı ve tam içerik arama çözümüdür.

Özellikler ve Avantajlar

Dosya paylaşımlarına AFP ve SMB bağlantısı

  Acronis Files Connect ile Mac'ler, Windows dosya sunucularına ve NAS'a yerel AFP birimleri olarak veya SMB protokolü aracılığıyla bağlanabilir ve dosya paylaşımlarını ekleyebilir.

 

Tam içerik Spotlight araması

  Acronis Files Connect, Mac Spotlight'ı yerel Windows Arama hizmeti veya yerleşik bir Acronis içerik dizinleyici ile sorunsuz bir şekilde bütünleşen bir sunucu tarafı dizine bağlar.

 

Mobil cihazlar için dosya erişimi

  Acronis Files Connect, sezgisel tarama, arama, önizleme, düzenleme ve otomatik senkronizasyon ile mobil cihazlar için sorunsuz dosya erişimi sağlar.

 

Dosyaların önceki sürümlerine göz atın ve geri yükleyin

  Shadow Connect, gelişmiş göz atma yetenekleri sağlarken, dosyaların önceki sürümlerini Mac kullanıcılarına geri yükleme yeteneğini getirir.

 

Gerçek zamanlı ayrıntılı arama dizini güncellemeleri

  Acronis Files Connect, dosya paylaşımlarındaki değişiklikleri sürekli olarak izler ve diğer dosya sunucularında veya NAS'ta uzak içerik indekslenirken bile, yalnızca son değiştirilen dosyaları etkileyerek, arama dizinini ayrıntılı olarak günceller.

 

Dosya indeksleme hariç tutma kuralları

  Bu teknoloji, sanal makinelerin kurtarma süresini önemli ölçüde azaltmak için yedeklemede yalnızca değiştirilmiş bilgi bloklarını izler ve kaydeder.

 

Tümleşik Windows Arama denetimleri

  Doğrudan Acronis Files Connect yönetici konsolundan Windows Arama ile dizine eklemeyi seçtiğiniz bir dosya paylaşımı için dizinleme durumunu görüntüleyin ve bir yeniden indeks komutu verin. Dosya paylaşımları artık indeksleme için otomatik olarak yapılandırılacaktır.

 

Dosya içeriği indeksleme sınırları

  Tüm sistemi yeni, farklı donanımlara geri yükleyin. Uyumluluk sorunlarının üstesinden gelen bu teknoloji, fiziksel ve sanal platformlar arasında sistem geçişini sağlar.

 

Windows ve Mac dosya etiketleri desteği

  Standart Windows veya Mac dosya etiketleri eklenmiş dosyalar için arama yapın. Acronis Files Connect artık Windows etiketlerini Mac'te bir dosyanın "Bilgi Al" ayrıntılarında görüntülenebilmeleri için çeviriyor.

 

Windows URL kısayollarının akıllıca kullanılması

  Acronis Files Connect, Windows .URL kısayollarını Mac diğer adlarına dönüştürmek için Birim Özellikleri seçeneği içerir. Bu kısayollar Acronis Files Connect'in AFP dosya paylaşımına erişim verdiği UNC yollarına işaret ederse, Mac kullanıcıları işaret ettiği öğeyi açmak için .URL dosyasına çift tıklayabilir.

 

DFS Connect artık temel lisansa dahil edilmiştir

  Daha önce kalıcı Acronis Files Connect lisanslarına bir eklenti olarak sunulan "DFS Connect" özellikleri artık temel lisansa dahil edilmiştir. Acronis Files Connect'in tüm sürümleri, DFS ad alanınızı yeni Mac istemci uygulaması aracılığıyla Mac kullanıcılarına yayınlamanıza izin verecektir.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için