Acronis Backup

Acronis Backup

Acronis Yedekleme çözümleri diğer firmalara göre ileri teknolojisi ve geniş uçtan uca yedekleme modelleriyle ön plana çıkıyor. Acronis Backup ile cihazınızda veya bulup depolama hizmeti sunan firmalarda bulunan dosyalarınızı başka bir cihaza veya diğer bir bulup depolama hizmetine yedekleyebilirsiniz.

Özellikler ve Avantajlar

20’den fazla platformda yedekleme

  Fiziksel, sanal veya bulut sistemlerin tümünde verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

 

Sınırsız veri boyutu

  Yedeklerinizin boyutu ve türü fark etmeksizin istediğiniz her ortamdan diğer bir ortama yedekleyebilirsiniz.

 

Esnek Depolama Alanları

  İhtiyacınıza en uygun yedekleme ortamını belirlemeniz yeterli; NAS, SAN, kaset, disk, Acronis Bulut, veya herhangi bir özel veya genel bulut sistemi örneğin Azure, AWS, Google, DropBox gibi.

 

Mobil veya Uzak Veri Koruması

  Acronis cihazınızın türü ve işletim sistemini önemsemez, tüm platformlarda yedekleme yapabilir. Windows, MacOS, iOS ve Android cihazlarda destek sağlar.

 

Sanal Makinalarda Yedekleme Yapın

  VMware sanal makinalarınızın görüntü yedeklerini anlık ve otomatik olarak alabilirsiniz.

 

Disk Görüntülerinizi Yedekleyin

  Acronis Backup ile tüm işletmenizdeki disklerin kopyasını hızlı, kararlı ve güvenli bir şekilde tek bir dosya olarak yedekleyebilirsiniz. Böylece karmaşık dosya yığınlarıyla uğraşmazsınız.

 

Blok-boyutuna Göre Yedekleme

  Sisteminizde yeni oluşturulan veya değiştirilen verilerinizi bir önceki yedeğinizin içerisine güvenli bir şekilde ekler. Örneğin; 20 MB boyutunda bir metin dosyanız var. Bu dosya içerisine 1MB boyutunda yeni bir paragraf eklediniz. Acronis akıllı analiz sistemi ile boyutu 21 MB olan dosyanızı tekrardan yedeklemek yerine eski yedeğinizin üzerine yeni paragrafı ekleyerek fazladan işlem yapmaz, ağınıza ve diskinize yük oluşturmaz.

 

Ağınızdaki Kullanımı Düşürün

  Yedekleme işlemini siz interneti en az seviyede kullanırken gerçekleştirir ve kullanım deneyiminizi korur.

 

İletişime Geçin

Üstün koruma
ve sizin için geliştirilen yazılımlar için